Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
W imieniu Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich towarzysz Konrad Nowackov zostanie w trybie natychmiastowym skazany na śmierć poprzez rozstrzelanie za haniebną napaść na obywatela studenta. Towarzysz Konrad pokazał w ten sposób, ze nie jest godny żyć w naszym socjalistycznym społeczeństwie. Akt napaści z nożem w reku jest haniebny i budzi odraze...co innego gdyby zaatakował z Ak-47 x)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=wGBQQI-v_08&feature=fvw[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczam wszystkim tutaj obecnym na forum patafianom...oj przepraszam - parafianom rzecz jasna, iż albowiem ten młody chłopiec o przeuroczym imię Kondziu, przyjął dzisiaj komunie swieta i przylaj cialo Jesus Chrajsta. Byl bardzo mily i sympatyczny, szczerze tez wyznal swoje grzechy. Na poczatku tylko zaczal jechac od kurew ale pozniej widac byla, ze Jezus wstapil do jego serca. Niestety musialem sie pozniej rozstac z Kondzikiem bo jacys panowie z jego celi nalegali aby go zabrac...twierdzili, ze jest im potrzebny do jakiejs recznej roboty...Jak pwoiadal Yoda: Moc Chrystusa z Kondzikiem niech bedzie! Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karla napisał:
dziewczyna konrada juz o nim zapomniala ? pewnie wpadla z jakims menelem hahahahahaah
DZIEWCZYNO KONRADA GDZIE JESTEŚ, NO GDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie chłopcze, jest bezpieczna ze mna...w zasadzie jej usta są bezpieczne i dobrze mi służą x) Dzisiaj właśnie zaliczyła pierwsze bukkake. Przyznam, iż jest w tym świetna. Ja i znajomi byliśmy bardzo zadowoleni z usług tej szmateczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz cie rozpier***e szczylu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie litości, jesteście gorsi od niego. Każde życie warte jest tyle samo, matka Konrada opłakuje go równie mocno jak by matka studenta opłakiwała jego śmierć. A zachowanie w sądzie? Jesteśmy tylko ludźmi... jak by któremuś z was jakaś babka przy telewizji, obcych ludziach uświadomiła że KOLEJNE 15 LAT SPĘDZI W WIĘZIENIU powiedzieli byście dziękuje, do widzenia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lili napisał:
Nie macie litości, jesteście gorsi od niego. Każde życie warte jest tyle samo, matka Konrada opłakuje go równie mocno jak by matka studenta opłakiwała jego śmierć. A zachowanie w sądzie? Jesteśmy tylko ludźmi... jak by któremuś z was jakaś babka przy telewizji, obcych ludziach uświadomiła że KOLEJNE 15 LAT SPĘDZI W WIĘZIENIU powiedzieli byście dziękuje, do widzenia?!
Pomódl się na koniec roku o zdrowie, bo na rozum to już brak nadziei. Żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wam tylko tyle do powiedzenia polaczki http://www.youtube.com/watch?v=DSq4DHdE7RA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje z Konradem ?? dziewczyno Konrada,odezwij się!! Powiedz co u niego słychac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ch*** mnie to obchodzi kondzik jakis pedal xD Ja sobie znalazlam juz normalnego faceta...co prawda pije, jara, napada na studenciakow..ale tak po za tym jest normalny a nie jak kondzik ktory jest tepym zulem ktory tylko pij, jaral i napadal na studenciakow...x)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie odbywa kare ?? W jakim zakładzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale poryty gość , co mu student winny ... bo ma dlugie włosy...temu gowniarzowi powinni fi***a obciać albo wsadzic mu w pysk pałe i niech ciągnie hahaha zal d*** sciska jak sie oglada ten filmik na ytb . Niech go w tym więxieniu najlepiej zabiją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lili napisał:
Nie macie litości, jesteście gorsi od niego. Każde życie warte jest tyle samo, matka Konrada opłakuje go równie mocno jak by matka studenta opłakiwała jego śmierć. A zachowanie w sądzie? Jesteśmy tylko ludźmi... jak by któremuś z was jakaś babka przy telewizji, obcych ludziach uświadomiła że KOLEJNE 15 LAT SPĘDZI W WIĘZIENIU powiedzieli byście dziękuje, do widzenia?!
Po pierwsze ten student przeżył a nie jak piszesz że jego matka opłakiwała śmierć , a po drugie , ch*** w to że kolejne 15 lat spedzi w wiezieniu-moze to go rozumu nauczy...wyrok powinien przyjąć z pokorą,ale już pewnie zesral sie w gacie ze strachu przed tym co go czeka w tej pace haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpie w to,nie wiesz jak jest w więzieniach,za to jak zachował się na sali jest tam KIMŚ !!! Szczerze interesuje mnie jakie ma podejście do tej sprwy teraz,czy coś zrozumiał etc.Fajnie gdyby odwzwał się ktoś kto go zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I my takie śmieci finansujemy z naszych podatków? Z jakiej racji takie zdegenerowane pseudohumanoidalne stworzenie ma za moje pieniędze otrzymywać wikt, opierunek, tv i co tam jeszcze? Głosujta na UPR! Niech przywrócą karę śmierci dla takich niereformowalnych szmat ludzkich jak toto coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenciak napisał:
jak można stawać w ich obronie ? a ten Al Capone w dresie to już przed sądem ukazał stan swojej inteligencji , która jest na poziomie muszki owocówki.
Obrażasz muszke owocowke. Niech konradek lepiej sie modli zeby trafil na pizdy w celi albo niech z dobra sciemą wyskoczy bo jak powie ze w kilku dziabał kosą gościa to go dojadą pod celą. W prawilnych kręgach patologicznym oczywistym DYSHONOREM jest wyskakiwanie z nożem na kogoś bez "sprzętu" a co dopiero w kilku. nizej jest chyba tylko pedofil. Konradek sfrajerzył. jak by miał skoczyć z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ to by lecial w nieskonczonosc az by zdech z glodu lamus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DObrze tak dla slumsaów je***y ja to bym wyslal na Harem zeby im z dupy gwint zerwali i dobrze im ja tam wyrok bym dal dla kazdego z nich po 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac konrada ta kurwe! wlasnie sluchamy muzy z filmiku o polonii warszawa i postanowilismy sie gdzies wyladowac bo dostalismy powera a dodatkowo wypilismy po 2 krolewskie (tylko LEgia) a to nam daje bonus do poweru! wiec padlo na kondzika ta dziwke! konrad ku*** jak masz jaja to ustaw sie z nami na Polonii frajerze wiezienny! ku*** spuscimy ci wpier*** i sperma bedzie tryskac na lewo i prawo ty ku***! kamienna zaprasza! ps. polecamy filmik cumshot compilation! ogladalismy go i wyobrazalismy sobie ze tak traktujemy kondzika ta kurwe sperma po ryju! jebac frajerow wieziennych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mysle ze dobrze zrobił w sadzie. Ten studencik miał by wszystko spoko i teraz by sie nie bał wyjsc na dwór jak by w sadzie palił jana ze to nie oni go pobili i nozem podzgali. Myśle nawet tak ze Paweł i Konrad przeprosili by tego studenta jak by on spalił jana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...